Bandeja de vidro transparente GN1/3-40 mm gastronormbak

Als u besluit een product tegen een lage prijs te kopen, zorg dan dat u communiceert met de echte verkoper. Ontdek zoveel mogelijk informatie over de eigenaar van het product. Een manier om vals te spelen is om jezelf te vertegenwoordigen als een echt bedrijf. In geval van verdenking, informeer ons hierover voor extra controle, via het feedbackformulier.
Voordat u besluit om een aankoop te doen, moet u zorgvuldig meerdere verkoopaanbiedingen bekijken om inzicht te krijgen in de gemiddelde kosten van uw gekozen product. Als de prijs van de aanbieding die u leuk vindt veel lager is dan vergelijkbare aanbiedingen, moet u dat tot nadenken zetten. Een aanzienlijk prijsverschil kan duiden op verborgen gebreken of een poging van de verkoper om frauduleuze handelingen te plegen.
Koop geen producten waarvan de prijs te veel afwijkt van de gemiddelde prijs voor vergelijkbare producten.
Geef geen toestemming voor dubieuze beloftes en vooruitbetaalde goederen. In geval van twijfel, wees niet bang om details te verduidelijken, vraag om extra foto's en documenten van het product, controleer de authenticiteit van de documenten, en stel vragen.
Dit is het meest voorkomende type van fraude. Oneerlijke verkopers kunnen een bepaald bedrag aan aanbetalingen vragen waarbij u het product "reserveert". Zo kunnen fraudeurs een groot bedrag verzamelen en dan verdwijnen, en u kunt niet langer in contact komen met hen.
- Overmaking van vooruitbetaling naar creditcard
- Maak geen aanbetaling zonder papierwerk dat het proces van het overmaken van het geld bevestigt, als u tijdens de communicatie aan de verkoper twijfelt.
- Overboeking naar een tussenpersoon ("Trustee" account)
- Een dergelijk verzoek zou alarmerend moeten zijn, hoogstwaarschijnlijk communiceert u met een fraudeur.
- Overboeking naar een bedrijfsaccount met een vergelijkbare naam
- Pas op, fraudeurs kunnen zichzelf vermommen als bekende bedrijven, waarbij ze kleine wijzigingen in de naam aanbrengen. Verricht geen geld als de bedrijfsnaam twijfelachtig is.
- Vervanging van eigen gegevens op de factuur van een bestaand bedrijf
- Controleer voordat u een overboeking uitvoert of de opgegeven gegevens juist zijn en of ze betrekking hebben op het opgegeven bedrijf.
Contactgegevens van de verkoper


GN-ZA, BL, NE, RO, TR: Bandeja GN1/3 40 mm de profundidade em BRANCO 1 TRANSPARENTE I AZUL 1 PRETO 1 vidro VERMELHO
Componentes de ALTA QUALIDADE: O expositor refrigerado inclui uma unidade de refrigeração, gerando uma temperatura de trabalho +2/+6°C com evaporador de placa fria e tubo de cobre. Refrigerante ecológico R152a
EAN: 2000000056807
Características técnicas
Feito na Espanha com materiais de alta qualidade. Certificado CE
Design elegante e acabamento perfeito
A vitrina refrigerada é um produto visível em todos os estabelecimentos HORECA. Neste caso
o nosso equipamento I+D+i prestou especial atenção ao design exterior para apresentar o melhor produto tanto estética como tecnicamente
Superfície superior plana de vidro temperado para uso como balcão
se necessário. Largura 29cm
Iluminação LED
Controle eletrônico e digital de temperatura e degelo
Portas deslizantes removíveis para facilitar a limpeza
Bandeja inox com fundo embutido
preparada para bandejas GN 1/3 40mm (VTG) ou para pratos e bandejas (VTL). Compressor hermético ventilado com condensador
NV872