Trumpf LASER CUTTING MACHINE TRUMPF TRULASER 5030 FIBER (L68), 8000 WAT lasersnijmachine







Als u besluit een product tegen een lage prijs te kopen, zorg dan dat u communiceert met de echte verkoper. Ontdek zoveel mogelijk informatie over de eigenaar van het product. Een manier om vals te spelen is om jezelf te vertegenwoordigen als een echt bedrijf. In geval van verdenking, informeer ons hierover voor extra controle, via het feedbackformulier.
Voordat u besluit om een aankoop te doen, moet u zorgvuldig meerdere verkoopaanbiedingen bekijken om inzicht te krijgen in de gemiddelde kosten van uw gekozen product. Als de prijs van de aanbieding die u leuk vindt veel lager is dan vergelijkbare aanbiedingen, moet u dat tot nadenken zetten. Een aanzienlijk prijsverschil kan duiden op verborgen gebreken of een poging van de verkoper om frauduleuze handelingen te plegen.
Koop geen producten waarvan de prijs te veel afwijkt van de gemiddelde prijs voor vergelijkbare producten.
Geef geen toestemming voor dubieuze beloftes en vooruitbetaalde goederen. In geval van twijfel, wees niet bang om details te verduidelijken, vraag om extra foto's en documenten van het product, controleer de authenticiteit van de documenten, en stel vragen.
Dit is het meest voorkomende type van fraude. Oneerlijke verkopers kunnen een bepaald bedrag aan aanbetalingen vragen waarbij u het product "reserveert". Zo kunnen fraudeurs een groot bedrag verzamelen en dan verdwijnen, en u kunt niet langer in contact komen met hen.
- Overmaking van vooruitbetaling naar creditcard
- Maak geen aanbetaling zonder papierwerk dat het proces van het overmaken van het geld bevestigt, als u tijdens de communicatie aan de verkoper twijfelt.
- Overboeking naar een tussenpersoon ("Trustee" account)
- Een dergelijk verzoek zou alarmerend moeten zijn, hoogstwaarschijnlijk communiceert u met een fraudeur.
- Overboeking naar een bedrijfsaccount met een vergelijkbare naam
- Pas op, fraudeurs kunnen zichzelf vermommen als bekende bedrijven, waarbij ze kleine wijzigingen in de naam aanbrengen. Verricht geen geld als de bedrijfsnaam twijfelachtig is.
- Vervanging van eigen gegevens op de factuur van een bestaand bedrijf
- Controleer voordat u een overboeking uitvoert of de opgegeven gegevens juist zijn en of ze betrekking hebben op het opgegeven bedrijf.
Contactgegevens van de verkoper



Working area: 3000 x 1500 x 115 mm
Laser rated output: 8000 Watt
Control: Siemens Sinumerik 840 D SL
Max. sheet thick./ST: 25 mm
Max. sheet thick./VA: 40 mm
Max. sheet thick./AI: 25 mm
Max. speed: 265 m/min
CONFIGURATION
Standard configuration
Machine
Closed machine frame
Integrated Cabinet
Motion unit for high precision processing
Torque drive in combination with direct linear drives
Automatic pallet changer lengthwise installation
Enclosed beam delivery via fiber optic cable
Chiller for machine cooling
Integrated eletrical cabinets with inside light
Integrated eletrical cabinet
Power supply for TruDisk by the machine
Wide longitudinal conveyor
Ergonomic control panel with Touchscreen
Positioning laser diode
Spray device
PierceLine
FocusLine
NitroLine
PlasmaLine
Microweld
Automatic nozzle cleaning
TRUMPF lasers
Solid state laser TruDisk 3001 with 1 fiber optic cable laser output
Fiber optic cable according standard layout
Laser chiller unit (water-air)
Stimulation via pump diodes
Laser power control
Cutting head
One cutting head strategy
Protection glass monitoring
ControlLine
Control
Easy shop floor programming
TruTops Laser via network access (PC provided by the customer)
Fast post production
Control Sinumerik 840D SL
17 Touch panel
Technology data is integrated
Automatic shutdown
Programmable cutting gas pressure
ContourLine
FastLine
AdjustLine
FlyLine
Integrated E-Shop
Data transmission
RJ45 network connection and a USB interface
Safety
CE label
Light barriers
Multi-chamber extraction system
Compact dust extractor
Machine enclosure with certificated window (right door)
Electrical curl up roof
Additional equiment
Laser Options
Solid state laser TruDisk 8001 with 1 fiber optic cable laser output incl BrightLine Fiber
Machine Options
Package II Smart Monitoring Plus
Copper cutting package (includes cutting data N2 and O2)
Brass cutting package (includes cutting data N2)
CoolLine
Integrated video camera (Full HD) for process monitoring single picture transmission to network
Graphic post-production
Interface for LiftMaster
2 x Auxiliary machine pallet (RQ) with slats in mild steel each pallet
Storage interface
Automation
LiftMaster R
Basic system incl peeling device and measuring device for thick sheets extension Rake (R) exchangeable prongs