Griesser & Kunzmann GUK ZK-500 vouwmachine







Als u besluit een product tegen een lage prijs te kopen, zorg dan dat u communiceert met de echte verkoper. Ontdek zoveel mogelijk informatie over de eigenaar van het product. Een manier om vals te spelen is om jezelf te vertegenwoordigen als een echt bedrijf. In geval van verdenking, informeer ons hierover voor extra controle, via het feedbackformulier.
Voordat u besluit om een aankoop te doen, moet u zorgvuldig meerdere verkoopaanbiedingen bekijken om inzicht te krijgen in de gemiddelde kosten van uw gekozen product. Als de prijs van de aanbieding die u leuk vindt veel lager is dan vergelijkbare aanbiedingen, moet u dat tot nadenken zetten. Een aanzienlijk prijsverschil kan duiden op verborgen gebreken of een poging van de verkoper om frauduleuze handelingen te plegen.
Koop geen producten waarvan de prijs te veel afwijkt van de gemiddelde prijs voor vergelijkbare producten.
Geef geen toestemming voor dubieuze beloftes en vooruitbetaalde goederen. In geval van twijfel, wees niet bang om details te verduidelijken, vraag om extra foto's en documenten van het product, controleer de authenticiteit van de documenten, en stel vragen.
Dit is het meest voorkomende type van fraude. Oneerlijke verkopers kunnen een bepaald bedrag aan aanbetalingen vragen waarbij u het product "reserveert". Zo kunnen fraudeurs een groot bedrag verzamelen en dan verdwijnen, en u kunt niet langer in contact komen met hen.
- Overmaking van vooruitbetaling naar creditcard
- Maak geen aanbetaling zonder papierwerk dat het proces van het overmaken van het geld bevestigt, als u tijdens de communicatie aan de verkoper twijfelt.
- Overboeking naar een tussenpersoon ("Trustee" account)
- Een dergelijk verzoek zou alarmerend moeten zijn, hoogstwaarschijnlijk communiceert u met een fraudeur.
- Overboeking naar een bedrijfsaccount met een vergelijkbare naam
- Pas op, fraudeurs kunnen zichzelf vermommen als bekende bedrijven, waarbij ze kleine wijzigingen in de naam aanbrengen. Verricht geen geld als de bedrijfsnaam twijfelachtig is.
- Vervanging van eigen gegevens op de factuur van een bestaand bedrijf
- Controleer voordat u een overboeking uitvoert of de opgegeven gegevens juist zijn en of ze betrekking hebben op het opgegeven bedrijf.
Contactgegevens van de verkoper

digital knife folder GUK ZK 500 (mobile cross-fold unit)
Year. 2004
Knife folding unit in the latest technology – electronically controlled!
For mounting on GUK automatic folders as well as on third-party machines such as saddle stitchers
gathering machines
etc
Rotatable folding unit
for German and international four-part folds
Completely silent drive without gears via V-belts and flat belts
Wear-free
electronically controlled speed regulation with tachogenerator
Automatic cycle adjustment via a reflex light barrier by the incoming sheet
Central roller adjustment with micro-adjustment
Height adjustable
lockable
Electrics switchable from automatic to separate operation for third-party machines
Solid construction
maintenance-free
designed for continuous operation
Inlet width: max. 48 mm
min. 14.8 mm
Format length: max. 31 / 41 cm
min. 7 cm
Inlet height(sword from top): max. 875 mm
min. 530 mm
Discharge height(sword from top): max. 770 mm
min. 425 mm
Inlet height(sword from below): max. 865 mm
min. 525 mm
Discharge height(sword from below): max. 970 mm
min. 630 mm
Speed: 40 – 160 m/minute
infinitely variable via electronic speed control
Number of cycles:up to approx. 20,000 cycles/hour
Power requirement: 0.7 kW
Space requirement: approx. 0.80 x 1.30 m
Net weight: 220 kg