Nieuw SWAN TSP 47-5 160RZ op chassis Mercedes-Benz Arocs 5 4542 betonpomp







































Als u besluit een product tegen een lage prijs te kopen, zorg dan dat u communiceert met de echte verkoper. Ontdek zoveel mogelijk informatie over de eigenaar van het product. Een manier om vals te spelen is om jezelf te vertegenwoordigen als een echt bedrijf. In geval van verdenking, informeer ons hierover voor extra controle, via het feedbackformulier.
Voordat u besluit om een aankoop te doen, moet u zorgvuldig meerdere verkoopaanbiedingen bekijken om inzicht te krijgen in de gemiddelde kosten van uw gekozen product. Als de prijs van de aanbieding die u leuk vindt veel lager is dan vergelijkbare aanbiedingen, moet u dat tot nadenken zetten. Een aanzienlijk prijsverschil kan duiden op verborgen gebreken of een poging van de verkoper om frauduleuze handelingen te plegen.
Koop geen producten waarvan de prijs te veel afwijkt van de gemiddelde prijs voor vergelijkbare producten.
Geef geen toestemming voor dubieuze beloftes en vooruitbetaalde goederen. In geval van twijfel, wees niet bang om details te verduidelijken, vraag om extra foto's en documenten van het product, controleer de authenticiteit van de documenten, en stel vragen.
Dit is het meest voorkomende type van fraude. Oneerlijke verkopers kunnen een bepaald bedrag aan aanbetalingen vragen waarbij u het product "reserveert". Zo kunnen fraudeurs een groot bedrag verzamelen en dan verdwijnen, en u kunt niet langer in contact komen met hen.
- Overmaking van vooruitbetaling naar creditcard
- Maak geen aanbetaling zonder papierwerk dat het proces van het overmaken van het geld bevestigt, als u tijdens de communicatie aan de verkoper twijfelt.
- Overboeking naar een tussenpersoon ("Trustee" account)
- Een dergelijk verzoek zou alarmerend moeten zijn, hoogstwaarschijnlijk communiceert u met een fraudeur.
- Overboeking naar een bedrijfsaccount met een vergelijkbare naam
- Pas op, fraudeurs kunnen zichzelf vermommen als bekende bedrijven, waarbij ze kleine wijzigingen in de naam aanbrengen. Verricht geen geld als de bedrijfsnaam twijfelachtig is.
- Vervanging van eigen gegevens op de factuur van een bestaand bedrijf
- Controleer voordat u een overboeking uitvoert of de opgegeven gegevens juist zijn en of ze betrekking hebben op het opgegeven bedrijf.
Contactgegevens van de verkoper




















CO₂ emissions (comb.): g/km
Emissions Sticker: 3 (Yellow)
Hydraulic Installation: Other
Driving Cab: Local traffic
Antriebsart: Internal combustion engine
X TO GO„EUROMIX TO GO“ BIETET IHNEN SOFORT VERFÜGBARE NEU-BESTANDSFAHRZEUGE
AB UNSEREM STANDORT PORTA WESTFALICA/DEUTSCHLAND
FÜR ALLE KUNDEN DIE SICH IN EINER AKUTEN BEDARFSSITUATION BEFINDEN. (KURZFRISTIGE KAPAZITÄTSERWEITERUNG ODER ERSATZINVESTITION)Ihre Vorteile
sofort einsetzbare Komplettfahrzeuge (Betonmischer/Kipper)sofortige Verfügbarkeit direkt vom Hersteller
Aufbau
Montage
Nutzfahrzeug
bestes Preis-/Leistungsverhältnis
Inzahlungnahme Ihrer Altfahrzeuge
Betonpumpe EuromixMTP
SWAN TSP 47-5 160RZ
NEU NEW - withaut registration - ohne Zulassung
Fahrzeug Ausstattung
Motor OM460
R6
12,8 l
Getriebe G 280-16/11,7,7-0,69
Vorderachse 9 t - Hinterachse
Tellerrad 300
Planeten
13,4 t
Gewichtsvariante 41,8 t (7,5/7,5/13,4/13,4)
an VA und HA
Tank 290 l
links
735 x 700 x 750 mm
Fahrerhausrückwand
mit Fenster - Frontscheibe getönt
transparent
Multifunktionslenkrad
Classic Cockpit
Fahrzeugklasse N3G
Geländefahrzeug
EUROMIX MTP - Betonpumpe SWAN TSP 47-5 160RZ
Modell: SWAN TSP 47-5 160 RZ
Max. theoretische Betonkapazität : 160 m³/hr
Max. theoretischer Betondruck : 85 bar
Hub 30 pro min
Förderzylinder: Ø2100 mm x Ø230 mm
Hydraulischer Hauptzylinder : Ø2100 mm x Ø140 x Ø80 mm
Betonbentil: S-VentilWasserpumpe: 20 l/min - 170 bar
Wassertank: 800 l
12 m Schlauch mit Spritzpistole
Betontrichter : 600 Liter
Schmierung :Lincoln Automatische Schmierung für Trichtergruppe
Hydraulische Pumpen : Rexroth 2xA4VG145
Rexroth A10VO28
Rexroth A17FO045
Blau Ascend AP 20.140/115
Umschaltsystem : Magnetischer Sensor (Näherungsschalter)
Schaltkasten: DIGITEX
wasserdicht
Fernbedienung : Scanreco-Fernbedienung + 30 m Kabel
RZ-Faltung )
Typ : RZ-Klappung
Max. Vertikale Reichweite : 46,8 m (ohne Endschlauch)
Max. Horizontale Reichweite : 42,8 m (ohne Endschlauch)
Endschlauch : 3m Einzelflansch
DN 125
Podest-Typ: X-Typ
Drehgeschwindigkeit: 0.3 RPM
Durchmesser der Förderleitung: 125 mm (Außendurchmesser 132 mm) 5,5" Flansche & KupplungenSteuerungssystem
Für weiter Fragen steht Ihnen unsrer Team in folgenden Sprachen zur Verfügung
Wir sprechen Deutsch
We speak English
Nous parlons français
Mówimy po polsku
Мы говорим по русски
Govorimo Srpskohrvatski