GSL German Standard Lift D090070CFV10300 hydraulische cilinder voor industriële machines
PDF
prijs op aanvraag
Contact opnemen met verkoper
Bel me terug
Geïnteresseerd in de advertentie?
1/8
PDF
Prijs:
op aanvraag
Informeer naar de prijs
Houd mij op de hoogte van prijswijzigingen
Contact opnemen met verkoper
Standplaats: Duitsland Wiefelstede6630 km to "United States/Columbus"
Voorraad ID-nummer verkoper: 11446
Datum van invoering: meer dan 1 maand
Conditie
Conditie: gebruikt
Standort: 26215 Wiefelstede, DE
Zustand: gut
Maschinennummer: MA1378
Lagerplätze Intern: 513303
Marke: GSL German Standard Lift
Nettogewicht: 40
Hydraulikzylinder
Stützzylinder
Hydraulikstempel
Druckstempel
Zylinder: Ø 90 mm-Kolbenstange: Ø 70 mm -Rohr Ø aussen: mm-Hub: 300 mm -Gesamtlänge eingefahren: 530 mm-Aufnahme Kolbenstange: Ø 44 mm Kugelkopf-Ideal zum Bau einer Hydraulikpresse-Anzahl: 1x vorhanden-Preis: pro Stück-Gewicht: 35 kg/Stück
Zustand: gut
Standort der Ware: 26215 Wiefelstede
DE
Belangrijk
Deze aanbieding is enkel een richtlijn. Vraag de verkoper voor meer informatie.
Aankooptips
Veiligheidstips
Verkoperverificatie
Prijscontrole
Dubieuze vooruitbetaling
Diverse vormen van deze fraude kunnen zijn:
  • Overmaking van vooruitbetaling naar creditcard
  • Overboeking naar een tussenpersoon ("Trustee" account)
  • Overboeking naar een bedrijfsaccount met een vergelijkbare naam
  • Vervanging van eigen gegevens op de factuur van een bestaand bedrijf
Fraude gesignaleerd?
Laat het ons weten
Veiligheidstips
Soortgelijke advertenties
Prijs op aanvraag
Hydraulische cilinder
Duitsland, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Hydraulische cilinder
Duitsland, Wiefelstede
Schrijf je in om nieuwe advertenties te ontvangen uit deze sectie
hydraulische cilinders
Door hier te klikken stemt u in met ons privacybeleid en onze gebruikersvoorwaarden.
DO80045AAV10170
unbekannt Hub 940 mm Kolbenstange 60 mm hydraulische cilinder voor industriële machines unbekannt Hub 940 mm Kolbenstange 60 mm hydraulische cilinder voor industriële machines unbekannt Hub 940 mm Kolbenstange 60 mm hydraulische cilinder voor industriële machines